Van der Horst Klus en Creatie
Bedrijfsomschrijving
Allround klus en creatie bedrijf waar u met al uw vragen terecht kunt. Jaren lange ervaring in verschillende sectoren zoals Bouw / Techniek / Service / Zorg garanderen dat elke vraag vakkundige en klantgericht door mij gerealiseerd word. Voor meer informatie en spoed gevallen zijn wij 24/7 bereikbaar per mail en telefoon. Spoedgevallen worden wel eerst telefonisch afgestemd mbt ernst situatie.
Projectfoto's
Zolder isoleren, halverwege project
Reviews
Bekijk 2 reviewsOnderstaande reviews zijn geschreven door consumenten die een offerteaanvraag hebben gedaan op onze website. Alle reviews die voldoen aan onze richtlijnen worden gepubliceerd.
“Duidelijk, snel en kwaliteit”
Van der Horst Klus & Creatie heeft onze nieuwe badkamer en een badkamer/annex washok verzorgd. Na een huisbezoek kregen we een duidelijke offerte die goed aansloot op onze vraag. Duidelijke afspraken over de kosten, uren en materiaal. Ook gaf Kevin duidelijk aan welke kosten niet in de offerte vielen, omdat bijvoorbeeld niet te zien was hoe leidingen liepen. Dat hebben we nog samen besproken toen de oude badkamer gesloopt was. Op deze manier geen verrassingen in het verbouwproces gehad. De feitelijke werkzaamheden zijn uitgevoerd door Kevin en Melvin: leidingen verleggen, in één ruimte voorzetwanden geplaatst, elektrawerk, tegelwerk, plafonds en natuurlijk het monteren en afwerken van het sanitair. Tijdens de verbouw duidelijke communicatie: bellen of appen als er wat besproken moet worden (we woonden nog niet in het huis), goed luisteren en weer doorgaan. Met het resultaat zijn we heel blij, twee mooie nieuwe ruimtes, waar we nog jaren van kunnen genieten!
“Geheel naar tevredenheid uitgevoerd.”
Geheel volgens de afspraken
Vraag & Antwoord
Hoe ben je begonnen met het bedrijf?
Wilde altijd al een eigen bedrijf en na jaren ervaring op doen was de tijd daar om te starten.
Wat zijn de pluspunten van je bedrijf?
Door alle ervaring op verschillende sectoren en aspecten ben ik zeer allround en dat helpt een klant met meedenken en advies in de eerste instantie. Vervolgens zien ze het (gevarieerde) opgeleverde werk en dan zijn ze zeer blij.
Wat is je beste advies voor klanten?
Vragen,vragen en vragen in het begin traject mbt offerte opname etc. Niet iedere vakman denkt met u mee zoals ik en u wilt toch het resultaat wat u voor ogen heeft behalen via ons. Het is uw vraag/opdracht dus wees daar open en eerlijk in,doe ik ook.